Медіаконвертери

1 36400 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SC Оптоволокноодномодове Довжина хвилі1310 нм Максимальна довжина кабелю10
1 53400 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SC Оптоволокнобагатомодове Довжина хвилі850 нм Максимальна довжина кабелю0.55
51800 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SC Оптоволокноодномодове, багатомодове Максимальна довжина кабелю10 Призначенняперетворення електричного сигналу в світловий сигнал
4 10200 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиCX4, SFP+ ПризначенняПреобразования среды передачи между 10 Гбит/с SFP+ и 10 Гбит/с CX4 ДодатковоФункція Link Pass Through, Переключатель для фиксированной настройки режима полного или полудуплекса, Индикаторы состояния на передней панели, Переключатель для установки режима принудительного или автоматического согласования, Переключатель для установки скорости, Переключатель для настройки функций LLCF, LLR, Поддержка различных расстояний при помощи 802.3ae/aq совместимых SFP+ трансиверов Управліннячерез web-интерфейс*
1 53400 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SC Оптоволокноодномодове Довжина хвиліTX: 1550 нм, RX: 1310 нм Максимальна довжина кабелю20
1 36700 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SC Оптоволокноодномодове Довжина хвиліTX: 1310 нм, RX: 1550 нм Максимальна довжина кабелю20
6 13600 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SC Оптоволокноодномодове Довжина хвиліTX: 1310 нм, RX: 1550 нм Максимальна довжина кабелю15
1 29900 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SC Оптоволокноодномодове Довжина хвиліTX: 1550 нм, RX: 1310 нм Максимальна довжина кабелю20
76900 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SC Оптоволокноодномодове Довжина хвиліTX: 1310 нм, RX: 1550 нм Максимальна довжина кабелю2
2 60900 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиSFP Оптоволокнобагатомодове, одномодове Довжина хвилі850 нм, 1310 нм, 1550 нм Розміри95 x 70 x 26
3 21100 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SFP Максимальна довжина кабелю80 Інжектор PoE ДодатковоАвтоматичне розпізнавання дуплекса і напівдуплекса, Діагностичні і контрольні світлодіоди для стану живлення, зв'язку та роботи портів
78900 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SC Оптоволокноодномодове Довжина хвиліTX: 1550 нм, RX: 1310 нм Максимальна довжина кабелю20
49900 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SC Оптоволокноодномодове Довжина хвиліTX: 1550 нм, RX: 1310 нм Максимальна довжина кабелю20
2 02200 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиSC Оптоволокнобагатомодове, одномодове Довжина хвилі1310 нм ДодатковоДіагностичні і контрольні світлодіоди для стану живлення, зв'язку та роботи портів
1 29700 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, ST Duplex, 10/100BASE-TX, 100BASE-FX Оптоволокнобагатомодове Довжина хвилі1310 нм Максимальна довжина кабелю2
3 55200 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SC Оптоволокнобагатомодове Довжина хвилі850 нм Максимальна довжина кабелю0.5
2 79900 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SC Оптоволокноодномодове Довжина хвилі1310 нм Максимальна довжина кабелю20
1 23500 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SC, 10/100BASE-TX, 100BASE-FX Оптоволокнобагатомодове Довжина хвилі1310 нм Максимальна довжина кабелю2
3 71700 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, ST Duplex Оптоволокнобагатомодове Довжина хвилі850 нм Максимальна довжина кабелю0.5
1 74500 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SFP Максимальна довжина кабелю80 Пам'ять2 МБ ДодатковоАвтоузгодження повнодуплексного і напівдуплексного режиму, Діагностичні і контрольні світлодіоди для стану живлення, зв'язку та роботи портів
2 20200 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиSC Оптоволокнобагатомодове, одномодове Довжина хвилі850 нм, 1310 нм Максимальна довжина кабелю0.5
1 80100 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SC Довжина хвилі1310 нм Максимальна довжина кабелю60 ПризначенняПреобразование сигнала из 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet в сигнал стандарта 100BASE-FX Fast Ethernet
1 20000 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SC Оптоволокнобагатомодове Довжина хвилі1310 нм Максимальна довжина кабелю20
3 76200 грн
ТипМедіаконвертер ІнтерфейсиRJ-45, SC Оптоволокнобагатомодове Довжина хвилі850 нм Максимальна довжина кабелю0.5
Показати ще 24 товари
Фильтры товаров
Категорія
Ціна

грн  –  грн

  • 499грн
  • 12840грн
Тип
Інтерфейси
Оптоволокно
Довжина хвилі