ДТФ друк – новий спосіб створення якісних зображень на одязі

15.02.2023

Останнім часом почала користуватися популярністю продукція, виготовлена на індивідуальне замовлення. Вона привертає увагу до компанії, бренду чи конкретного продукту. Робить їх більш відомими серед конкурентів.

Метод передбачає нанесення зображення за допомогою спеціальної плівки. З її допомогою малюнок можна виконати картинку на будь-якій поверхні. Це дозволяє створювати різноманітну продукцію. Зазвичай, ДТФ друк підходить для обробки невеликих тиражів.


Особливості ДТФ друку


DTF друк у сучасному бізнесі користується популярністю. Для нанесення зображення застосовується спеціальна ПЕТ-плівка, що дозволяє отримати якісний результат із мінімальними витратами. Матеріал високої якості дозволяє легко переносити зображення будь-які поверхні. Для досягнення відмінного ефекту застосовується спеціальна пудра. Вона не тільки дозволяє досягти необхідного ефекту, але й зберігає результат на довгі роки.


Основні особливості способу:

  1. Немає потреби в попередній обробці текстилю.
  2. Для хорошої фіксації достатньо перенести плівку на поверхню одягу або аксесуарів на тканинній основі.
  3. У рази менші фінансові витрати, порівняно з будь-якими іншими методами друку.


DTF друк має універсальні властивості, які дозволяють їй реалізовувати ідеї будь-якої складності. Наноситься зображення на шкіру, нейлон, бавовну, джинс та інші матеріали. Зображення "тримається" протягом тривалого періоду, а це дуже важливо для бізнесу, який завжди намагається оптимізувати власні витрати.


Переваги друку


В останні роки для друку зображень на одязі використовується метод DTF. Він відрізняється хорошими якісними показниками та відмінною економією на складових процесу. За допомогою ДТФ технології можна створювати будь-які картинки на будь-якій поверхні. Серед сильних сторін варто виділити:

  • можливість використання різного вила сировини для реалізації поставленого завдання;
  • швидке перенесення складної картинки без необхідності поєднувати різні кольори (часто спостерігається при реалізації інших методів друку);
  • за допомогою методу можна швидко реалізувати невеликий тираж виробів за низькою вартістю;
  • DTF друк не потребує застосування плоттера: зображення можна самостійно вручну відрізати ножицями.


Протягом кількох останніх років метод стає більш популярним та затребуваним. Причина цього — суттєва економія коштів та можливість підібрати клієнту відповідний варіант виконання.