Дзеркало з підсвіткою: функціональний декор у ванній кімнаті

18.06.2022

Використання світлодіодних дзеркал сьогодні набуває все більшої популярності, адже цей обов’язковий атрибут ванної кімнати поєднує в собі одразу 2 функції — декоративну та практичну. Правильно підібрана модель може стати справжньою родзинкою інтер’єру, а завдяки широкому різноманіттю асортименту на сучасному ринку ви зможете обрати потрібний варіант під індивідуальні смаки та вподобання відповідно до фінансових можливостей.

Переваги LED-дзеркал

Якісне та стильне дзеркало з підсвіткою виконує роль додаткового освітлення, тож гарантує максимальний комфорт під час доглядових процедур та нанесення мейкапу. Важливо підмітити, що підсвітка у популярних моделях рівномірно розподіляє м’яке світло, на відміну від настінних світильників.

Що стосується переваг таких дзеркал, то їх досить багато. Ми перелічимо лише основні:

  1. Світло м’яке, приємне, водночас яскраве, тож ви не пропустите жодної деталі у своєму образі.
  2. Світлодіодні лампочки енергоефективні та довговічні, вам не доведеться регулярно витрачати гроші на їх заміну. Крім того, вони не містять токсичних речовин чи ртуті.
  3. Виробники дбають не лише про функціональний аспект, але й про естетичний вигляд. Дзеркало з підсвіткою точно стане центральним елементом у ванній кімнаті, обрамленим ефектним ореолом світла. Вам не потрібно дбати про додатковий декор, щоб надати інтер’єру індивідуальності, адже вдала модель зробить все сама.

Як обрати ідеальне дзеркало

Все було б досить просто, якби не величезний вибір оригінальних варіантів: з водостійкими поверхнями, поличками, в цікавому обрамленні, з сенсорними кнопками для керування режимами, навіть з годинником чи іншими функціями. Перш за все ми рекомендуємо визначитись з формою, стилем, розміром. Будь-який дизайн інтер’єру починається з огляду кімнати та визначення бажаного місця розташування. Виміряйте простір, щоб отримати приблизне уявлення про розмір виробу, який потрібно купити. Пам’ятайте, що горизонтальне дзеркало підкреслює ширину, а видовжене вертикально — висоту.

Кутові та незвичайні геометричні форми викликають зацікавлення та приковують погляди, а квадратні та прямокутні краще підійдуть для класичного стилю. Щоб візуально згладити, пом’якшити загальний дизайн, вибирайте круглі моделі. Відомі дизайнери рекомендують дотримуватись принципу загальної гармонії в облаштуванні простору, так щоб всі елементи взаємодоповнювали один одного.

Безсумнівно, лаконічне та водночас сучасне дзеркало може прикрасити будь-яку ванну, додати виразності стилю, створивши затишну атмосферу, не кажучи вже про можливість з його допомогою візуально розширити приміщення, де немає джерел природного світла.