Які існують інструменти обміну криптовалюти

26.01.2023

Коли хочеш зробити обмін криптовалюти, але не розумієш, як це зробити, чи сумніваєшся у найвигіднішому курсі, потрібно зупинитися і замислитися: які взагалі існують засоби обміну?

Віртуальні гроші давно і міцно увійшли до нашого життя. Вони стали інструментом заробітку мільйонів людей. Коли хочеш зробити обмін криптовалюти, але не розумієш, як це зробити, чи сумніваєшся у найвигіднішому курсі, потрібно зупинитися і замислитися: які взагалі існують засоби обміну? Завдяки поширенню крипт стали з'являтися онлайн-сервіси щодо її обміну на інші види віртуальних монет або на фіатні гроші. Наприклад, обмінник cashout.biz відгуки про який свідчать про його надійність. У цих сервісів різні плюси та мінуси – у кожного свої. У той же час біржі мають свої переваги та особливості.


Який обмінник криптовалют найнадійніший


Плюс будь-якого обмінника в тому, що на ньому не потрібно проходити реєстрацію, а це заощаджує час. Також особисті дані клієнта не розголошуються, оскільки не вказує їх. Клієнти цінують анонімність.

Обмінники криптовалют мають такі переваги:

  • можна проводити обмін невеликих сум;
  • швидкість проведення транзакції;
  • немає необхідності створювати особистий рахунок;
  • цілодобова робота.


Якщо поставити питання, де краще здійснювати обмін криптовалюти, тут потрібно спиратися на відгуки інших клієнтів. Ті, хто заробляє на віртуальних монетах, обов'язково поділяться своїм досвідом із рештою. Їм не шкода. Існують спеціальні форуми, де обговорюють такі моменти.

Як працює криптовалютна біржа


Весь криптовалютний ринок розділили між собою обмінники та біржі. Кожного учасника ринку крипти хвилює фінансова складова питання: де вигідніше здійснити обмін криптовалюти. Кожна біржа дозволяє виконувати на ній обмін двома способами: зайти у спеціальний розділ та контактувати безпосередньо або взяти участь у торгах в очікуванні вигідного курсу.

Перш ніж здійснити якусь операцію, біржа криптовалюту в Україні вимагає її поповнення. На рахунок потрібно перекласти криптовалюту. При цьому звертають увагу на існуючі обмеження щодо суми – мінімальні та максимальні, а також рівень комісії. Кожна біржа криптовалют співпрацює із різними сервісами для поповнення рахунку фіатними грошима. Їх список зазвичай надають клієнту на першу вимогу. Самі біржі угоди з купівлі-продажу крипти роблять із мінімальним розміром комісії. Біржі в рази надійніші за обмінники, особливо, коли потрібно обміняти великі суми. Вони мають гарну репутацію. А от якщо потрібно здійснити обмін невеликої суми, зручніше та простіше скористатися обмінником.
 

Принцип та способи обміну криптами


Кожен криптовалютний обмінник, у тому числі і обмінник Btcsale, працює за одним і тим же принципом. Різниця лише у деталях. Транзакції виконуються в кількох режимах: ручний, автоматичний або напівавтоматичний. Розглядаючи процедуру обміну з технічної точки зору, ручний спосіб кращий для обмінника криптовалют. Він передбачає переклад користувачем своєї крипта на реквізити, виставлені на сайті. Потім оператором сервісу виконується перевірка надходження з цього приводу і відбувається переведення валюти, яка обмінюється на гаманець користувача. Єдиний недолік час проведення транзакції. Іноді це може тривати дві-три години.

Напівавтоматичний метод дозволяє зробити переклад крипти за допомогою сайту обмінника. Потім оператор перевіряє транзакцію та переводить другу криптовалюту на гаманець клієнта. Ті обмінники, які дозволяють скористатися автоматичним способом, вважаються провідними. Так як це найзручніше. Враховуючи той факт, що у транзакціях не бере участі оператор, обмін виконується за лічені хвилини цілодобово. Не варто забувати про комісію – її знімають усі сервіси. Зіставивши її з обмінним курсом можна вибрати найбільш вигідний з варіантів.