Чому листовий гофрокартон такий популярний матеріал для упаковки?

13.06.2022

Гофрокартон листовий – це один із найпопулярніших матеріалів для упаковки, який до того ж є вихідною сировиною для іншого виду упаковки – картонних пакувальних коробок.


ТОВ «ЕВОПАК» https://evopack.com.ua/products/ пропонує гофрокартон у листах, як тришаровий, так і п'ятишаровий.


Як відомо характерною рисою гофрованого картону є хвилястий шар. Саме цей шар визначає як висоту, так і крок хвилі, а самі ці величини визначають профіль.


Існують такі типи гофрокартону:

  • A - великий (крок гофра: 8,0 — 9,5; висота гофра: 4,4 - 5,5)
  • C - середній (крок гофра: 6,5 – 8,0; висота гофра: 3,2 – 4,4)
  • B - дрібний (крок гофра: 4,5 - 6,4; висота гофра: 2,2 - 3,2)
  • E - мікро (крок гофра: 4,5 - 6,4; висота гофра: 1,1 - 1,6)

 

Гофрокартон у листах можна купити у Львові та по всій Україні


Найпопулярнішими профілями є B і C і віддати перевагу якомусь конкретному неможливо. В принципі – все індивідуально. Якщо Ви хочете заощадити на логістиці і Вам не важливий 1 мм різниці у висоті профілю, тоді напевно необхідно вибрати профіль B, оскільки кількість аркушів, що поміщаються на палету або навалом в автотранспорт буде значно більша. Однак треба враховувати, що для упаковки деяких товарів (наприклад, крихких) профіль C буде кращим рішенням, оскільки краще справлятися з навантаженнями.


Широта застосування даного пакувального матеріалу обумовлена ​​також високою гнучкістю розмірного ряду. Ви можете замовити на нашому виробництві майже будь-які розміри листів. Так, наприклад, для упаковки м'яких меблів можна купити листовий гофрокартон 1250х2500 мм, що робить більшість мебельників.


Ціна на гофрокартон листовий


Вартість листового гофрокартону значною мірою залежить від обсягів і, якщо Вам необхідно купити гофрокартон у Львові чи в іншій точці України, Ви можете звернутися до нас. Ця різниця більша, ніж в інших видах пакувальних матеріалів через значну дешевизну картону, що обумовлено недорогою та доступною сировиною. Ціни можуть змінюватись і від обсягів, і від умов постачання, та від інших факторів.

Також Ви можете картонні пакувальні коробки від ТОВ «ЕВОПАК». Ми пропонуємо Вам гофрокороб від виробника будь-яких розмірів. Наші досвідчені менеджери допоможуть і підберуть оптимальний розмір, який найбільше підходить саме Вам.